Χριστουγεννιάτικες Ευχές

2ο 12θέσιο Ολοήμερο Δημοτικό Φλώρινας

2odimotikoflorinas01a

Καλωσορίζω την ιστοσελίδα του σχολείου μας, ευελπιστώντας ότι θα είναι ένας ζωντανός δίαυλος γνώσης και επικοινωνίας μεταξύ των μαθητών, εκπαιδευτικών, γονέων, αλλά και της τοπικής κοινωνίας.

Βρισκόμαστε στο αποκορύφωμα ενός νέου μοντέλου πολιτισμού που τον χαρακτηρίζει η αβεβαιότητα, οι συνεχείς αλλαγές, η αμφισβήτηση και η πολυπλοκότητα. Πρωτόγνωρα πράγματα συμβαίνουν σε όλους τους τομείς, καθώς οι σύγχρονες κοινωνικο-οικονομικές εξελίξεις έχουν επηρεάσει και τον χώρο της εκπαίδευσης σε όλο το φάσμα: από τα οικονομικά των λειτουργικών αναγκών των σχολείων, στα οικονομικά των εκπαιδευτικών, τα σχολικά εγχειρίδια, κ.ο.κ.

Περισσότερα: 2ο 12θέσιο Ολοήμερο Δημοτικό Φλώρινας

Υπο κατασκευή

Η σελίδα είναι υπό κατασκευή. Παρακαλούμε επισκεφθείτε μας αργότερα.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

underconstruction